سرپرست فرمانداری شهرستان خواف
 

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۷/۱۷

فرماندار خواف :

توانمند سازی زنان روستایی و عشایری در راستای توسعه اقتصاد مقاومتی

همزمان با روز روستا و عشایر فرماندار خواف ، بخشدار مرکزی شهرستان و برخی دیگر از مسئولین ادارات با حضور در روستاهای خواجه وراب و بقسانی از محل کارگاههای مهارت آموزی خواهران جویای کار بازدید نمودند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف محمد رضا پهلوان نژاد فرماندار شهرستان خواف ضمن بازدید از کارگاه های مهارت آموزی بافت تابلو فرش و تولید مانتو خواهران از نزدیک روند اجرای آموزشهای مهارتی را بررسی نمود
وی در این بازدید با تقدیر از مربیان در ایجاد بستر و امکانات مناسب آموزشی متناسب با نیاز روز جامعه در این محل گفت: تربیت کارگران آموزش دیده و حرفه‌ای می‌تواند به رشد و توانمندی بانوان روستاها کمک کند.
پهلوان نژاد گفت: توانمند سازی مهارتی و کسب مهارت همراه با علم  با توجه به نیاز جامعه و نیاز بازار کار،  اگر به درستی انجام شود می تواند بسیاری از مشکلات  بانوان در جامعه در سطح اشتغال را گره گشایی کند.
پهلوان نژاد در ادامه شرایط و مقدمات حضور محصولات تولیدی کارگاههای مذکور در بازار های هدف را بیان و خواستار اجرای   آموزشهای  فنی و حرفه ای در روستاها و در میان اقشار کم در آمد شده و در راستای توسعه عدالت آموزش توانمندسازی روستاییان و عشایر شهرستان را در جهت توسعه اقتصاد مقاومتی خواستار شد.
 
         

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : ۲۲۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان