سرپرست فرمانداری شهرستان خواف
 

    .     .     .
۱۳۹۶/۱۰/۱۴

جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات شهرستان خواف برگزار شد

با هدف بررسی مسائل و مشکلات ، برنامه ریزی و پیشبرد اهداف در حوزه روابط عمومی، مسئولین و مدیران روابط عمومی های دستگاه های اجرایی شهرستان خواف گردهم آمدند..
 به گزارش روابط عمومی فرمانداری خواف؛ جلسه شورای هماهنگی روابط عمومی های ادارات شهرستان خواف  با حضور فرماندار، بخشداران  و روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد.
محمد رضا پهلوان نژاد فرماندار و رئیس شورای روابط عمومی شهرستان در این جلسه گفت: روابط عمومی ها زبای گویای ادارات هستند ،روابط عمومی های ادارات و نهادهای شهرستان باید با شناخت و آگاهی از نیازهای مردم، آن را به مدیران خود انتقال دهند و با یک ارتباط دو طرفه باعث ایجاد همدلی بین مردم و مسئولین شوند.
فرماندار خواف با اشاره به اینکه یکی از مشکلات عمده واحد روابط عمومی دستگاهها، بحث آموزش و توانمندسازی کارشناسان روابط عمومی است، اظهار کرد: بمنظور توانمندسازی کارشناسان این حوزره ، برگزاری دوره های  مختلف و تخصصی از جمله برگزاری دوره های خبر نویسی ، کارگاه های آموزشی از برنامه ها و سیاستهای دبیرخانه شورای هماهنگی روابط عمومی ها است.
پهلوان نژاد تهیه بانک اطلاعاتی از مسئولین دستگاههای اجرایی را مهم تلقی نمود و افزود: همه دستگاههای اجرایی موظند تا مسئول روابط عمومی دائمی خود را معرفی تا نسبت به آموزش وتوانمند سازی  آنها اقدام شود .
فرماندار خواف ارتقاء جایگاه روابط عمومی در شهرستان را  نسبت به گذشته مثبت ارزیابی نمود و افزود: حضور مدیران روابط عمومی در جلسات به منظور انعکاس اخبار و رویداد ها،  لازم و ضروری است بنابراین می طلبد مدیران دستگاهها توجیه و  نسبت به همراهی  آنان  کوتاهی نکنند.
گفتنی است تنظیم تقویم برنامه های آموزشی نیز از مورادی بود که فرماندار خواف در جهت پیشبرد اهداف این حوزه بیان نمود.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : ۸۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان