سرپرست فرمانداری شهرستان خواف
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۱/۱۹

مهندس راضیه علیرضایی از اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان خواف تقدیر نمود

راضیه علیرضایی رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت استان خراسان رضوی از نقش موثر اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان خواف در کسب رتبه برتر کارگروه حمایت از تولید و نظارت بر گردش کالا در سطح عرضه کمیسیون برنامه ریزی ، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان خراسان رضوی در کشور طی سال 96 تقدیر نمود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان  خواف ، محمد رضا پهلوان نژاد فرماندار خواف ضمن تقدیر از نقش موثر اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان خواف در کسب رتبه برتر کارگروه فوق، ، نامگذاری سال  97با عنوان « حمایت از کالای ایرانی » توسط مقام معظم رهبری را نقطه عطفی جهت مبارزه با قاچاق کالاهای خارجی به کشور عنوان کرد و افزود: خوشبختانه شهرستان خواف علی رغم هم مرز بودن با کشور افغانستان، در خصوص مبارزه با عرضه کالای قاچاق نسبت به شهرستانهای مشابه از شرایط بسیار خوبی برخوردار بوده که مرهون تلاش ها و نظارت بی وقفه ی مسئولین ذی ربط و فرهنگ غنی مردم شرستان خواف می باشد .
پهلوان نژاد موضوع فرهنگ سازی استفاده از کالاهای ایرانی و عدم استفاده از کالاهای قاچاق به ویژه کالاهای سلامت محور به انحاء مختلف از جمله نوشتن پارچه ،چاپ بنر ، پوستر ، ایجاد کانال و همایش هایی از سوی اعضاء این کمیسیون و همچنین برگزاری جلسات منظم ماهیانه  را  از مهمترین اقدامات انجام شده در این کمیسیون برشمرد.
وی تصریح کرد : در سال گذشته تعداد 170 مورد گشت از سوی دستگاههای عضو کمیسیون انجام شده که در نتیجه آن تعداد 39 پرونده تشکیل و جهت رسیدگی به مراجع ذی ربط ارسال که ضمن منتج به مختومه شدن کلیه پرونده ها ، متخلفین نیز محکوم به پرداخت جریمه به مبلغ 593/948/484 ریال شدند.
فرماندار خواف در پایان از کلیه اعضای دخیل در این کمیسیون به ویژه ه اداره صنعت ، معدن و تجارت در کسب این رتبه قدردانی نمود.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : ۱۱۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان