سرپرست فرمانداری شهرستان خواف
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۳/۲۳

جلسه کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان خواف برگزار شد


جلسه کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان خواف با هدف بررسی اعتبارات تخصیصی تملک دارایی های سرمایه ای و ماده 180 سال 97 این شهرستان برگزار و نحوه توزیع آنها مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف جلسه کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان به ریاست پهلوان نژاد فرماندار خواف و با حضور نگهبان نماینده مردم شهرستانهای خواف و رشتخوار در مجلس شورای اسلامی و نمایندگان سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی و دستگاههای اجرایی این شهرستان برگزار شد.
محمد رضا پهلوان نژاد فرماندار شهرستان خواف اعتبارات تملک دارایی های سرمایه ای شهرستان را 13 میلیاردو 700 میلیون تومان و اعتبارات ماده 180 را 10 میلیارد و 900 میلیون تومان اعلام کرد و افزود: تامین اعتبارات پروژه ها در غالب عملیات مجاز استانی و میزان پیشرفت فیزیکی پروژه ها از الزامات قانونی توزیع اعتبارات در شهرستان می باشد.
وی افزود: پروژه های ی که امسال با تامین اعتبار خاتمه پیدا خواهند کرد نیز از اولویت ما در جهت هزینه کرد این اعتبارات خواهد بود.
پهلوان نژاد در ادامه تصریح کرد: خوشبختانه با رایزنی های انجام شده در حوزه اعتبارات ماده 180 نسبت به سالهای گذشته دارای اختیارات بیشتری هستیم و می توانیم اعتبارات را با در نظر گرفتن اولویت ها و الزامات گفته شده بین فصول جابه جا و در صورت نیاز می توانیم آنها را برای یک پروژه مهم تر تجمیع کنیم.
نماینده عالی دولت در شهرستان در پایان تاکید نمود بنای مهم تخصیص اعتبار برای یک دستگاه علاوه بر الزامات ابلاغی قانونی ، میزان پیگیری های انجام شده جهت جذب اعتبار سال گذشته توسط آن دستگاه اجرایی می باشد


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۵۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان