سرپرست فرمانداری شهرستان خواف
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۳/۲۳

فرماندار خواف:

اشتغال روستایی اولویت مهم برای توسعه اشتغال پایدار در منطقه است

فرماندار خواف گفت: اشغال روستایی اولویت مهم برای توسعه اشتغال پایدار در منطقه است که با پرداخت تسهیلات ، فرصت مناسب اشتغالزایی در مناطق روستایی فراهم شود.
به گزارش روابط عمومی فرماندری شهرستان خواف ؛ محمد رضا پهلوان نژاد فرماندار خواف در جلسه تهیه طرح اشتغالزایی در روستاهای گوریاب و برآباد از توابع بخش سنگان با حضور مدیران دستگاههای اجرایی ، شوراها و دهیاران روستاهای مذکور بر لزوم حمایت از طرح های دارای مزیت و اولویت منطقه ای با ارائه تسهیلات ارزان قیمت تاکید کرد.
پهلوان نژاد ادامه داد : ارائه طرح های مناسب با چشم انداز ایجاد اشتغال پایدار و بهره مندی هر چه بیشتر و بهتر از ظرفیت های منطقه ای ، دریافت و جذب پرداختی را آسان تر و مسیر رسیدن به اهداف مورد نظر برای تامین مشاغل جدید را کوتاه تر خواهد کرد.
فرماندار خواف حمایت از صنایع ریخته گری و تراشکاری، احداث کارگاههای فنی و معدنی ، بسته بندی لبنیات ، سبزیجات و صیفی جات ، فروش قطعات ماشین ، اقامتگاههای بومگردی و تولید و فروش صنایع دستی در این دو روستا را جزو سیاست و اصول ثابت در اشتغال روستاهای مذکور عنوان کرد.
وی با بیان اینکه مسئله اشتغال در روستاها بسیار حائز اهمیت است ، تصریح کرد: باید موانع صدور مجوز بر سر راه تولید کنندگان و متقاضیان را برداریم ، در صورت وجود منع قانونی بایستی ادارات موارد را کتباً به فرمانداری اعلام تا تصمیم نهایی اتخاذ گردد.
در ادامه جلسه مشاور تهیه طرح، توضیحی در خصوص روند تهیه طرح . اولویت های ذکر شده در خصوص اشتغال در دو روستای گوریاب و برآباد ارائه و ضمن استماع نقطه نظرات ، مقرر گردید حاضرین در جلسه به جهت تکمیل و تصویب طرح در اسرع وقت نظرات تکمیلی خود را تحویل دهند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان