سرپرست فرمانداری شهرستان خواف
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۴/۱۳

با ریاست فرماندار خواف:

جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان خواف برگزار شد

فرماندار خواف عنوان کرد: شهرستان خواف با دارا بودن پتانسیل ها و ظرفیت های بالقوه ، توان بالایی برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در منطقه را دارد./ بانکها در پرداخت تسهیلات به منظورایجاد اشتغال انعطاف داشته باشند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف ؛ محمد رضا پهلوان نژاد فرماندار خواف در جلسه کارگوه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان و با حضور کارشناس دفتر ارزیابی کارگروه اشتغال استانداری خراسان رضوی با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال در سطح شهرستان گفت: شهرستان خواف با دارا بودن پتانسیل ها ظرفیت های بالقوه صنعتی و معدنی ، توان بالایی برای توسعه اقتصادی و ایجاد اشتغال در منطقه را دارد. بانک ها در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی سرعت و دقت داشته، تا این تسهیلات منجر به ایجاد اشتغال گردد.
وی با اشاره به لزوم نظارت بیشتر بر اعطای تسهیلات اشتغالزایی و جذب حداکثری در شهرستان و روان سازی آن افزود : کمک و عدم سخت گیری در نحوه اجرای مشاغل خانگی در کاهش نرخ بیکاری شهرستان بسیار موثر میباشد .
وی با تاکید بر پیگیری برای عدم پرداخت تسهیلات به معرفی شدگان توسط بانکهای عامل ، بررسی آمار اشتغال ایجاد شده دستگاه های مختلف در شهرستان و مقایسه با درصد تعهد آن دستگاه ، رفع موانع و مشکلات موجود جهت تحقق میزان تعهد پرداخت تسهیلات و روان سازی آن از مهمترین مواردی است که دستگاهای اجرایی باید به آن اهتمام ورزند.
فرماندار خواف در ادامه افزود: به جهت سرانجام رسیدن طرح های اشتغالزا ، مدیران شهرستان باید از همه ظرفیت های قانونی استفاده کرده و از هیچ تلاشی برای اجرایی شدن آنها دریغ نکنند.
این مقام عالی در پایان با بیان اینکه طرح های معرفی شده در بانک ها هر چه زودتر باید تعیین تکلیف شوند افزود: متقاضیان تا پایان وقت اداری روز شنبه مورخ 97/4/16 فرصت دارند مدارک خود را جهت تکمیل پرونده به بانک ارسال نمایند در غیر این صورت پرونده آنان بسته و مبنی بر انصرافشان از دریافت تسهیلات تلقی می گردد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان