سرپرست فرمانداری شهرستان خواف
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۴/۱۶

آیین تودیع و تکریم فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خواف

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف ، مراسم تودیع و تکریم فرمانده نیروی انتظامی شهرستان خواف با حضور سردارکریمی فرماندهی نیروی انتظامی استان خراسان رضوی ، فرماندار ، اعضای شورای تامین ، ائمه جماعات و روحانیون برگزارشد.
در این مراسم از زحمات سرهنگ قربانی فرماندهی انتظامی شهرستان تقدیر و سرهنگ حسینعلی زاده به جای ایشان معرفی گردید.
محمد رضا پهلوان نژاد فرماندار شهرستان خواف ضمن تقدیر از خدمات 2 سال نیم سرهنگ قربانی در شهرستان ، میزان رضایتمندی مردم از عملکرد نیروی انتظامی را بالای 60 درصد عنوان کرد و افزود:خوشبختانه احساس امنیت درشهرستان خواف با موجود مولفه های نا امنی و شرایط خاص از خود امنیت بیشتر حس می گردد .
پهلوان نژاد برخورداری از اخلاق خوب، مردم داری و مدارا کردن با مردم را از جمله صفات سرهنگ قربانی برشمرد و یادآور شد: شاخص اصلی این نظام استقرار نظم و امنیت در جامعه است و نیروی انتظامی علاوه بر اقتداری که در حفظ امنیت دارد امروز توانسته است در دل مردم جای بگیرد.
فرماندار خواف ارتقاء ساختار انتظامی و استقرار ایستگاه ایست و بازرسی در کالشور را از موارد مهم در بحث نیروی انتطامی خواند و گفت: امیدواریم با حضور فرماندهی جدید بتوانیم هر چه زودتر به این مولفه ها نیر دست یابیم .
این مقام مسئول در پایان از خدمات فرماندهی نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت تقدیر و تشکر کرد و سرهنگ حسینعلی زاده را به عنوان فرماندهی جدید نیروی انتظامی خواف معرفی کرد.


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۵۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان