سرپرست فرمانداری شهرستان خواف
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۰۷/۱۶

عبدالرضا سپهری در نشست مجمع مشورتی بانوان :

مجمع بانوان راهی برای حضور واقعی زنان در تصمیم سازی‌ها است

نشست مجمع مشورتی بانوان شهرستان با حضور عبدالرضا سپهری سرپرست فرمانداری شهرستان خواف و  اعضای اصلی  مجمع مشورتی بانوان شهرستان در محل فرمانداری برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف ، عبدالرضا سپهری سرپرست فرمانداری شهرستان خواف هدف از برگزاری مجمع مشورتی زنان را ، راهی برای حضور واقعی زنان توانمند در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها برشمرد و افزود: قطعاً حضور بانوان توانمند و بیان نقطعه نظرات و ایده های جدید می تواند در زمینه گسترش فرهنگ سازی و نهادینه نمودن حضور بانوان  در منطقه کارساز باشد.
وی خاطر نشان کرد: نقش و جایگاه بانوان در اداره امور شهرها باید بسیار پررنگ تر از وضع موجود باشد.
این مقام عالی ازدواج های زودهنگام و ازدواج های فامیلی را به عنوان مهمترین و پرخطرترین آسیب در سطح شهرستان بر شمرد و افزود: برگزاری دوره های آموزشی در سطح بخش ها و روستاها و اطلاع رسانی از پیامد ها و مخاطرات این دو آسیب می تواند در راستای کاهش این آسیب ها مسمر ثمر واقع گردد.
سپهری تصریح کرد : خوشبختانه امروز شاهدیم زنان منطقه خواف نسبت به سالهای گذشته از پیشرفت قابل توجهی برخوردارند . بایستی زنان با حضور پررنگ خود در جامعه علاوه بر ایفای نقش خانه داری، گوشه ای از کار را گرفته و به زنان و دختران منطقه خود نیز خدمت کنند و سنت های غلط را شکسته و سطح آگاهی خانواده ها را افزایش دهند.
سرپرست فرمانداری خواف در ادامه از استقبال زنان از پارک بانوان ابراز خوشنودی کرد و افزود: تلاش می کنیم تا بتوانیم  فضای پارک را گسترش داده و  بازارچه بانوان را نیز ارتقاء دهیم .
افزایش اعتبارات در حوزه ورزش و فرهنگی ، احداث خانه سالمندان و افزایش تعداد پارک بانوان در محدوده ای دیگر از شهرستان ز مطالباتی بود که در جلسه مجمع مشورتی بانوان توسط اعضاء مطرح گردید.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۶۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان