سرپرست فرمانداری شهرستان خواف
 

    .     .     .
۱۳۹۷/۱۱/۱۷

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر:

نشست خبری فرمانداری شهرستان خواف با اصحاب رسانه برگزار شد

نشست خبری سرپرست فرمانداری شهرستان خواف به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با اصحاب رسانه برگزار شد.
سه شنبه شانزدهم بهمن ماه و در پنجمین روز از دهه مبارک فجر ؛ نشست خبری عبدالرضا سپهری سرپرست فرمانداری شهرستان با خبرنگاران ، مدیران کانال های خبری و عکاسان در فرمانداری برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف ؛ عبدالرضا سپهری در این نشست ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، رویکرد برنامه های دهه فجر امسال را شفافیت ، پاسخگویی و کارآمدی بیان کرد و اظهار داشت: در این برهه ی زمانی که دشمنان نظام سعی در نا کارآمد نشان دادن نظام و دولت دارند باید فرصت را غنیمت شماریم و اقدامات 40 ساله دولت در شهرستان را بیان کنیم.
سپهری در ادامه از سختی کارخبرمگاران در جامعه سخن گفت و افزود: شما خبرنگاران به عنوان نمایندگان افکار عمومی وظیفه ای خطیر بر عهده دارید در هر شرایط ممکن باید اخبار را بر اساس مستندات واقعی و با نگاهی کاملاً بی طرفانه ، واقعایت را منعکس و آستانه صبر و تحمل خود را افزایش دهند.
سپهری تصریح کرد: قطعاً اگر عشق و علاقه به خبرنگاری در کار باشد هیچ مانعی بر سر راه نیست ، بایستی از ظرفیت های ممکن بهره ببریم و در راستای افزایش اعتماد مردم به مسئولین و بالعکس در جامعه تلاش کنیم.
سرپرست فرمانداری خواف از اجرای 102 طرح عمرانی در شهرستان با اعتبار 24 میلیارد و 700 میلیون تومان در شهرستان خبر داد و افزود: امروز و در این شرایط سخت اقتصادی ، بیش از هر زمان دیگری نیازداریم شور و نشاط و امید را در بین مردم زنده کنیم ، باید از دادن وعده های غیر واقعی و بی اساس به مردم بپرهیزیم و شفاف و صریح با مردم صحبت کنیم.
عدم تعامل و همراهی مسئولان با خبرنگاران، وضعیت نا مناسب جاده های کلاته ها ، تعیین تکلیف سرپرستان ادارات ، برگزاری جشنواره های استانی و ملی ، وضعیت نا مناسب منازل مسکونی روستای هرشی، صدور کارت خبرنگاری و بیمه خبرنگاران از مهمترین مسائلی بود که توسط اصحاب رسانه مطرح گردید.
گفتنی است به منظور آشنایی و همراهی بیشتر مدیران و مسئولان دستگاههای اجرایی با اصحاب رسانه، مقرر گردید به صورت فصلی از ادارات شهرستان بازدید بعمل آید.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان