فرماندار شهرستان خواف             
 

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۳/۲۱

به مناسبت روز جهانی صنایع دستی آقای عبدالرضا سپهری سرپرست فرمانداری شهرستان خواف با جمعی از هنرمندان صنایع دستی این شهرستان دیدار نمودند


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف در این دیدار 8 نفرازتولید کنندگان، هنرمندان، مربیان و فروشندگان صنایع دستی به همراه آقای باعقیده رییس اداره میراث فرهنگی  شهرستان مسایل و مشکلات خود را در زمینه های مختلف با آقای سپهری درمیان گذاشتند.
درابتدای این دیدار باعقیده ضمن ارایه گزارشی آخرین وضعیت صنایع دستی شهرستان در خصوص تعداد هنرمندان ،پرداخت تسهیلات و نیز حضور هنرمندان خوافی در نمایشگاههای مختلف ارایه کرد و مشکلات موجود در بخش صنایع دستی شهرستان مانند نبودن محل دایمی عرضه محصولات بومی -سنتی ،مشکلات حوزه تسهیلات اشتغال زایی هنرمندان و موضوع بیمه را بیان کرد..
در ادامه آقای  سپهری  نیز  ضمن تبریک روز جهانی صنایع دستی  گفت کارگاه‌های صنایع دستی میتوانند نقش مهم و اساسی در ایجاد اشتغال پایدار ایفا کنند و زمینه  این اشتغالزائی می تواند با کمترین سرمایه  فراهم شود  که باید مورد حمایت و تاکید مسئولین قرار گیرد.
وی همچنین در خصوص مکان یابی و ایجاد مرکز دایمی نمایش محصولات صنایع دستی شهرستان و همچنین موضوع بیمه هنرمندان  قولهای مساعد داده و پیگری موضوع از طریق ادارت ذیربط را خواستار شدند.
در پایان این دیدار با اهداء لوح از هنرمندان حوزه صنایع دستی شهرستان تقدیر و تشکر صورت گرفت


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۳۹


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان