فرماندار شهرستان خواف             
 

    .     .     .
۱۳۹۸/۰۴/۲۷

جلسه کمیته برنامه ریزی و توسعه شهرستان خواف به ریاست آقای عبدالرضا سپهری سرپرست فرمانداری شهرستان خوا ف در مورخ ۱۳۹۸/۰۴/۲۷برگزار گردید .

در ابتدای جلسه  نماینده جهاددانشگاهی استان خراسان رضوی  در طرح  توسعه اقتصادی و اشتغالزایی دهستان بستان گزارشی از روند اجرای طرح در  بخش سنگان ارائه نمود و راهکارهای ایجاد اشتغال متناسب با زیست بوم این بخش بیان نمود.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف  آقای سپهری  از عملکرد  و مطالعه نماینده جهاد دانشگاهی استان  اظهار گله مندی نمودند و خواستند که  می بایست اولا  با تحرک بیشتری برای انجام این پروژه پژوهشی و کاربردی اقدام می کردند وثانیاً با استفاده از اطلاعات میدانی با حضور در دهستان پروژه را به انجام می رسانند . سرپرست فرمانداری شهرستان خواف در ادامه به بحث تصویب  اعتبارات پیشنهادی دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلابی اسلامی شهرستان اشاره نمودند . سپس آقای ترشیزی نماینده سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان خراسان رضوی شرح مختصری از نحوه توزیع اعتبارات تملک دارائیهای سرمایه ای استانی و اعتبارات متوازن منطقه ای و سایراعتبارات بیان داشت .در ادامه اعتبارات هر یک از دستگاهها و نهادهای انقلابی شهرستان قرائت گردید و روسای ادارات و نهادها نظرات پیشنهادی خود را در مورد دستگاه خود بیان نمودند و در پایان پس از بحث و تبادل نظر اعتبارات پروژه های هر دستگاه از محل تملک دارائیهای سرمایه ای استانی  و قانون متوازن منطقه ای به تصویب رسید.


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : تعداد بازدیدها : ۴۶


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان