فرماندار شهرستان خواف             
 

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۶/۲۴

​جلسه کلینیک صنعت و کشاورزی خواف برگزار گردید


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف همزمان با جلسه ویدئو کنفرانس کلینیک صنعت و کشاورزی استان ، جلسه کلینیک صنعت و کشاورزی خواف به ریاست حسین سنجرانی فرماندار خواف برگزار گردید.
فرماندار خواف  بیان نمود با توجه به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال جهش تولید باید برنامه‌ریزی دقیقی انجام شود تا موانع تولید و رونق اشتغال در شهرستان برطرف گردد.
وی خاطرنشان کرد در شرایط کنونی اقتصادی کشور ،ما باید نسخه جدید برای رفع موانع تولید داشته باشیم و با ابتکارات و خلاقیت  جدید برای سرمایه‌گذاران و نه برای رانت خواران شرایط کسب و کار و تولید را تسهیل نماییم.
فرماندار خواف اشاره کرد با توجه به متقاضیان زیاد ایجاد واحد های صنعتی متاسفانه شهرک صنعتی خرگرد کمتر از ۸ درصد فعال است که باید برای تعیین تکلیف زمین ها هرچه سریعتر اقدامی صورت گیرد به همین منظور ما جلسات متعددی  با مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان داشته‌ایم.
سنجرانی در ادامه بیان داشت دامداری شهرستان سنتی است و باید شرایط فراهم شود تا دامدار با راحترین روش و با استفاده از تسهیلات صندوق کارآفرینی امید به سمت نیمه صنعتی و صنعتی حرکت کند وی برای ایجاد تحول در تولید و اشتغال خاطرنشان کرد اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به عنوان دبیر ستاد اشتغال شهرستان باید هرهفته لیست افراد متقاضی تسهیلات برای اشتغال به فرمانداری اعلام تا ظرف یک ماه تسهیلات به متقاضی برسد و با ایجاد اشتغال و کسب و کار با موانع روبرو نگردد
وی با اشاره به اشتغال عمده شهرستان که در بخش کشاورزی قرار گرفته است بیان کرد باید متولیان امور سیاستگذاری درست انجام دهند که در حوزه کشاورزی در تولید محصول  و با کیفیت عالی سرآمد باشیم تا باعث رونق و توسعه شهرستان بشود.


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : ۳۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۶۴
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۶۳ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۱۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۹۵۰۹۸ نفر
تعداد کاربران مهمان ۵۳ نفر
آماربازدیدکنندگان