فرماندار شهرستان خواف             
 

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۶/۲۶

​سفر معاون توسعه ،مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی به خواف


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف جلسه پرسنل فرمانداری خواف و بخشداری های تابعه با سرکار خانم موسوی معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری خراسان رضوی  در محل فرمانداری خواف برگزار گردید.
در این جلسه ابتدا حسین سنجرانی فرماندار خواف ضمن عرض خیر مقدم و بیان گزارش اجمالی از شهرستان و پتانسیل ها و ظرفیت های شهرستان، اقدامات انجام شده در یک سال حضورش در خواف را تشریح نمود.
معاون توسعه مدیریت منابع استانداری خراسان رضوی عنوان داشت میزان توسعه و پیشرفت شهرستان قابل لمس شده و این حکایت از مدیریت عالی و دانش بالای فرماندار شهرستان دارد که باعث ایجاد امید در مردم شده است.
خانم موسوی افزود با توجه به اینکه فرماندار از تجربه و مدیریتی مثال زدنی برخوردار است تقریباً تمامی مسائل را در خود شهرستان حل و فصل می‌نمایند و این جای خوشحالی و امیدواری است که بتوانیم با کمک هم و با همدلی که در شهرستان به وقوع پیوسته است شاهد توسعه و پیشرفت شهرستان خواف باشیم.
در این جلسه بعد از بیان دغدغه ها و خواسته های پرسنل فرمانداری بخشداری های تابعه،معاون توسعه مدیریت منابع استانداری به همراه مدیر کل اداری مالی استانداری خراسان و همچنین مدیرکل دفتر برنامه ریزی نوسازی و تحول اداری به این دغدغه ها و سوالات پاسخگویی نمودند.


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : ۲۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۲۳۲
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۵۸ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۱۳ نفر
کل بازدیدکنندگان ۸۹۵۰۶۶ نفر
تعداد کاربران مهمان ۴۶ نفر
آماربازدیدکنندگان