فرماندار شهرستان خواف             
 

    .     .     .
۱۳۹۹/۰۸/۰۱

​هفتمین جلسه شورای اداری خواف به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد


به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف در این جلسه حسین سنجرانی فرماندار خواف ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری هوشمند از زحمات کادر درمان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تقدیر و تشکر نمود.
رئیس شورای اداری شهرستان خواف بیان کرد که روسای دستگاه‌های اجرایی برای انجام ماموریت و مرخصی باید هماهنگی لازم را انجام دهند و برای پرداخت قبوض دستگاه‌های خدمات‌رسان اقدام کنند.

فرماندار خواف به روسا و مدیران دستگاه‌های اجرایی تاکید نمود که به موقع اعتبارات عمرانی را جذب نمایند و پیشرفت های فیزیکی پروژه های عمرانی را اطلاع رسانی نمایند تا مردم از فعالیت های انجام شده آگاهی پیدا کنند.
سنجرانی افزود باید اقدامات مهمی که در ستاد مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی شهرستان انجام شده اطلاع رسانی شود تا در مردم نشاط و امید ایجاد شود و طرح های خرد روستایی باید شتاب گیرد تا اشتغال پایدار در روستاها و شهرستان ایجاد گردد.
وی  در این جلسه خاطرنشان کرد که بخشداران و دهیاران باید در  واگذاری زمین‌های کشاورزی و تغییر کاربری آنها دقت کامل داشته باشند تا از تخلفات عمده در تصرف زمین ها و تغییر کاربری آن ها و تبعات بعدی جلوگیری به عمل آید.
فرماندار خواف با توجه به موج سوم کرونا تاکید نمود تمام دستگاه ها با ستاد کرونا همکاری داشته باشند و لازم است تمامی مدیران و مردم در مراسمات ماه ربیع نکات بهداشتی و فاصله گذاری هوشمند را رعایت کنند و ما مکلف به اجرای پروتکل های بهداشتی هستیم


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : ۷۸


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟

بازدید امروز ۴۷۸
تعداد بازدیدکنندگان امروز ۱۰۲ نفر
تعداد بازدیدکنندگان دیروز ۱۴۷ نفر
کل بازدیدکنندگان ۹۴۰۷۷۹ نفر
تعداد کاربران مهمان ۳۵ نفر
آماربازدیدکنندگان