فرماندار شهرستان خواف
حسین سنجرانی
فرماندار شهرستان خواف

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۲/۱۲

​نشاندن لبخند بر لبان خانواده‌های نیازمند با اجرای رزمایش احسان و همدلی شرکت اپال پارسیان


5000 بسته غذایی به ارزش 30 میلیارد ریال به خانواده های کم برخوردار در شهرستان های خواف و رشتخوار توسط شرکت اپال پارسیان سنگان خواف توزیع شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهستان خواف؛حسین سنجرانی فرماندارخواف اظهارکرد: به مناسبت ماه مبارک رمضان، برای نشاندن لبخند بر لبان خانواده های نیازمند، رزمایش احسان و همدلی در مجتمع اپال پارسیان سنگان برگزار شد.
فرماندار خواف ضمن قدردانی از مشارکت همیشگی  شرکت اپال پارسیان در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی در اقدامات انسان‌دوستانه خاطرنشان کرد: در این مرحله تعداد 5000 بسته غذایی به ارزش 30 میلیارد ریال بین خانواده های کم برخوردار و نیازمند شهرستان های خواف و رشتخوار توزیع گردید.
فرماندار خواف یادآور شد:بسته های مذکوربا مشارکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، قرارگاه مواسات و همدلی مومنانه، شرکت سرمایه گذاری پارسیان و مجتمع اپال پارسیان تهیه شده که جهت توزیع به  دفتر امامان محترم جمعه شهرستان های خواف و رشتخوار به عنوان رئیس مواسات دوشهرستان، تحویل می گردد که از این ۵۰۰۰ بسته غذایی، تعداد ۳۵۰۰عدد در شهرستان خواف و ۱۵۰۰عدد در شهرستان رشتخوار توزیع می گردد.
گفتنی است؛ شرکت مذکور از ابتدای شیوع ویروس کرونا و در راستای لبیک به ندای رهبر معظم انقلاب تاکنون 11 هزار بسته حمایتی با عنوان کمک مومنانه بین نیازمندان توزیع کرده است.


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
تعداد بازدیدها : ۲۲۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان