سرپرست فرمانداری شهرستان خواف
 

    .     .     .
۱۳۹۶/۰۷/۱۹

از سوی مشاور استاندار در امور ایثارگران صورت گرفت؛

ابلاغ پیام تسلیت استاندار خراسان رضوی به خانواده شهید برات قربان زاده

مشاور استاندار در امور ایثارگران به نمایندگی از استاندار خراسان رضوی با خانواده شهید برات قربان زاده دیدار و پیام تسلیت وی را ابلاغ کرد.

مشاور استاندار در امور ایثارگران به نمایندگی از استاندار خراسان رضوی با خانواده شهید برات قربان زاده دیدار و پیام تسلیت وی را ابلاغ کرد.
به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، شهید قربان زاده جمعی وزارت دفاع و در مناطق عملیاتی استان کرمانشاه به خنثی سازی مین مشغول بوده است.
این شهید والامقام روز شنبه هفته جاری در جریان عملیات پاکسازی یکی از میادین مین بازمانده از دوران دفاع مقدس در منطقه 'بمو' شهرستان ثلاث باباجانی بر اثر انفجار یک قبضه مین به شهادت رسید و یکی دیگر از اعضای تیم مین روبی وزارت دفاع نیز مجروح شد.
جشن پاکسازی 700 هزار هکتار از زمین های آلوده به مین استان کرمانشاه بهمن ماه سال 91 با حضور مسئولان برگزار شد اما با این وجود از آن زمان تاکنون چند مورد برخورد خودرو یا انسان با مین های باقی مانده از زمان جنگ تحمیلی در نواحی مرزی این استان مشاهده شده است.
اکنون 2 شرکت مین زدایی وابسته به وزارت دفاع در قالب 9 تیم به استعداد 30 تن تخریب چی و ناظر و 20 تن عوامل پشتیبانی در مناطق آلوده قصرشیرین مشغول بازنگری زمین های آلوده به مین هستند.
بازنگری به صورت دستی و 2 گروه مکانیزه توسط گروه های پاکسازی در منطقه در حال انجام است و همچنان نیز این عملیات ادامه دارد.
قصرشیرین در غرب کرمانشاه با بیش از 27 هزار تن جمعیت دارای 186 کیلومتر مرز با عراق است که در زمان جنگ تحمیلی 2 سال کامل در اشغال نیروهای بعثی عراق بود و جنگ هشت ساله تحمیلی از این منطقه غربی کشورمان آغاز شد و آخرین نقطه پایان جنگ نیز این منطقه بود.
شهید قربان زاده ۴۵ ساله، اهل درگز و دارای سه فرزند می باشد.
گفتنی است؛ امروز همچنین مشاور استاندار در امور ایثارگران با خانواده های شهدای مدافع حرم، احمد جعفری، نور الله حسینی و حامد احمدی دیدار کرد.
 


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۸۸۷


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان