فرماندار شهرستان خواف
حسین سنجرانی
فرماندار شهرستان خواف

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۲/۱۵

با همراهی معاون استاندار خراسان رضوی صورت گرفت؛

بازدید و ارزیابی معاون وزارت میراث فرهنگی از نحوه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در حوزه اقامت

با همراهی معاون استاندار خراسان رضوی، معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی از چند هتل در مشهد بازدید و نحوه رعایت پروتکل‌های بهداشتی را ارزیابی کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، محمدصادق براتی در حاشیه بازدید از هتل ضیافت الزهرا و بازدید رندمی از چند هتل محل اقامت زائرین و مسافرین، اظهار کرد: یکی از مجموعه‌هایی که بهترین همکاری را از زمان شروع بیماری کرونا با ستاد مدیریت کرونا داشت، مجموعه حوزه اقامت و هتل‌ها بودند که جای تقدیر و قدردانی فراوان از دست اندرکاران این مجموعه‌ها دارد.
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی ادامه داد: هنگامی که پروتکل‌های بهداشتی در این مجموعه‌ها به طور کامل اجرا می‌شود، ثمره آن به وجود آمدن فرآیند زیارت ایمن است که می‌تواند زیارتی با  خاطری آسوده و توام با آرامش را برای زائرین فراهم کند.
وی ضمن تقدیر از اهتمام و پیگیری‌های وزارت میراث فرهنگی برای جبران بخشی از خسارات وارده به این صنعت گفت: وزارت میراث فرهنگی در طول یک سال گذشته به شکل دغدغه مند موضوعات جبران خسارت‌های ناشی از کرونا در حوزه اقامت را پیگیری کرد و موجب شد مصوباتی خوبی در دولت برای این موضوع تدوین شود.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۷۹۱


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان