فرماندار شهرستان خواف
حسین سنجرانی
فرماندار شهرستان خواف

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۲/۱۸

اصلاح تعرفه خدمات مهندسی در خراسان رضوی به تصویب رسید

هیات چهار نفره مربوط به خدمات فنی و مهندسی خراسان رضوی با اصلاح تعرفه خدمات مهندسی در این استان موافقت کرد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی در حاشیه نشست این هیات اظهار کرد: علاوه بر اصلاح تعرفه خدمات مهندسی، اختصاص ضریب (کاهشی) برای آسان کردن ارایه خدمات فنی مهندسی به طرحهای ساختمانی با متراژ کم و با محوریت جامعه کم برخوردار توسط این هیات به تصویب رسید. 

سیدکمال الدین میرجعفری افزود: براساس مصوبه سازمان نظام مهندسی طرحهای ساختمانی بین ۵۰۰ تا هزار مترمربع در شهرستان مشهد با اعمال ضریب پنج درصد در انعقاد کار در نظر گرفته می شود.

وی پیشنهاد هیات چهار نفره استان خراسان رضوی برای تعیین تعرفه خدمات گاز (روکار) را منوط به موافقت وزارت راه و شهرسازی دانست که پس از موافقت اطلاع رسانی خواهد شد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی تصویب بهره‌مندی چند موسسه خیریه در خراسان رضوی از خدمات فنی و مهندسی را از دیگر مصوبات هیات چهار نفره استان برشمرد.

گفتنی است؛ هیات چهار نفره خدمات فنی و مهندسی خراسان رضوی هیاتی قانونی متشکل از معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر کل راه و شهرسازی، شهردار و رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان است که پیرامون حق الزحمه مهندسان، تعرفه خدمات فنی و مهندسی و مسائل مرتبط با حوزه فنی و مهندسی گروه‌های مختلف ساختمانی در استان تصمیم گیری می‌کنند.

لازم به ذکر است؛ در نشست هیات چهار نفره استان خراسان رضوی نمایندگان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان رضوی و سازمان نظام کاردانهای این استان هم شرکت داشتند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۵۷۰


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان