فرماندار شهرستان خواف
حسین سنجرانی
فرماندار شهرستان خواف

    .     .     .
۱۳۹۹/۱۲/۱۸

مدیرکل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی خبر داد:

تایید مدارک ۸۹ درصد از داوطلبان استخدامی آزمون فراگیر هشتم در استانداری خراسان رضوی

مدیرکل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی گفت: مدارک ۸۹ درصد از داوطلبان استخدامی آزمون فراگیر هشتم در استانداری خراسان رضوی، توسط کمیته بررسی مدارک تایید شد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی، هادی توانا در خصوص فرآیند استخدامی در استانداری خراسان رضوی اظهار کرد: مدارک 252 نفر از داوطلبان استخدامی جدید در استانداری خراسان رضوی در مرحله اول توسط فرمانداری‌ها بررسی شد که جا دارد در همین جا از زحمات فرمانداران محترم و همه همکارانم در فرمانداری‌ها تشکر نمایم.
مدیرکل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی افزود: پس از تایید مدارک توسط فرمانداری‌ها این مدارک در مرحله دوم توسط کارشناسان استانداری مورد بررسی قرار گرفتند و در نهایت کمیته بررسی مدارک، که متشکل از نمایندگان شش حوزه تخصصی استانداری هستند، پس از 20 ساعت کار فشرده کارشناسی، پرونده‌ها را بررسی و نظر نهایی را اعلام کردند.
وی بیان کرد: 60 درصد از داوطلبان را آقایان و 40 درصد را خانم‌ها تشکیل داده اند. همچنین 77 درصد از داوطلبان بومی و 23 درصد غیر بومی هستند و از سوی دیگر 62 درصد داوطلبان دارای مقطع تحصیلی لیسانس و 38 درصد دارای مدرک تحصیلی فوق لیسانس می‌باشند.
توانا عنوان کرد: بر اساس نظر کمیته بررسی مدارک، 89 درصد از پرونده‌ها کامل و 11 درصد از آن‌ها ناقص و یا دارای ایراد است که پس از بررسی و استعلامات لازم، نتیجه نهایی در سایت سنجش ثبت گردید.
مدیرکل امور اداری و مالی استانداری خراسان رضوی خاطرنشان کرد:  در ادامه فرآیند استخدام، سازمان سنجش و آموزش کشور پس از بررسی نتایج ثبت شده توسط این استانداری، افراد واجد شرایط را به صورت چند برابر ظرفیت جهت مصاحبه اعلام خواهد کرد.
وی تصریح کرد: پس از اعلام پذیرفته شدگان برای مصاحبه حضوری توسط سازمان سنجش و آموزش کشور، فرآیند مصاحبه داوطلبان توسط استانداری اجرا خواهد شد. در این مرحله سنجش حضوری شایستگی داوطلبان استخدام از نظر مهارت شغلی و ویژگی‌های شخصیتی نظیر مهارت ارتباطی، علائق، استعداد یادگیری، ویژگی‌های روانشناختی و بررسی سوابق آموزشی و پژوهشی خواهد بود.
توانا مجددا بر مطالعه دقیق آگهی‌های مندرج در وب سایت رسمی استانداری خراسان رضوی به آدرس ostandari.khorasan.ir تاکید و اشاره کرد: تمامی مندرجات وب سایت استانداری و فرمانداری‌ها ملاک عمل خواهد بود و داوطلبان با توجه به شرایط کرونا و مسائل بهداشتی از مراجعه حضوری به استانداری خودداری نمایند.


منبع : اداره کل روابط عمومی استانداری خراسان رضوی
تعداد بازدیدها : ۹۰۴


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان