فرماندار شهرستان خواف
حسین سنجرانی
فرماندار شهرستان خواف

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۶/۳۱

بازدید از واحدهای صنفی نانوایان شهر قاسم آباد

در راستای بازدید از واحدهای صنفی این بار با حضور فرماندار شهرستان و گشت  تلفیقی متشکل از نمایندگان فرمانداری، صمت، مرکز بهداشت، اتحادیه نانوایان و تعزیرات حکومتی ، بازدید میدانی  از نانوایی های شهر قاسم آباد و روستای زوزن انجام شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف؛ حسین سنجرانی فرماندار از نانوائی های شهر قاسم آباد و روستای زوزن بازدید نمود و گفت: ارائه نان با کیفیت و مرغوب برای مردم از وظایف اصلی نانوایان می باشد.
سنجرانی با تاکید بر رعایت اصول و موازین مربوط به بهداشت و سلامت مردم در محیط کار نانوایان، تصریح کرد: کلیه واحد ها باید همکاری لازم با بازرسین مربوطه را داشته باشند و از گرانفروشی، کم فروشی و عرضه خارج از شبکه آرد پرهیز نمایند.
فرماندار خواف با بیان اینکه حتماً نرخ نامه اعلام شده در نانوائی ها نصب گردد، یادآور شد:  سهمیه آرد نانوایان براساس معیار های کارشناسی برآورد و تنظیم گردیده که نانوایان می بایست برحسب میزان سهمیه تعلق یافته در طی ماه مدیریت نمایند.
گفتنی است؛ مقرر گردید واحد هایی که در این بازدید تخلفات آنها توسط بازرسین اعلام گردیده مهلت داده  شود نسبت به اصلاح ان در اسرع وقت اقدام نمایند ، در غیر اینصورت جریمه نقدی  و  سهمیه تخصیص یافته کسرو یا قطع خواهد شد.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
۱۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان