فرماندار شهرستان خواف
حسین سنجرانی
فرماندار شهرستان خواف

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۷/۲۱

فرماندار خواف در جلسه هماهنگی برنامه های هفته وحدت :

سیاست نظام استفاده از ظرفیت همه اقوام و مذاهب است

به مناسبت فرا رسیدن هفته وحدت با حضور فرماندار،امامان جمعه و جماعات، علماء و روحانیون و جمعی از مسئولین ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری، جلسه هماهنگی برنامه های هفته وحدت شهرستان خواف برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف؛ حسین سنجرانی فرماندار با تبریک فرا رسیدن هفته وحدت، سالروز میلاد پیامبر گرامی اسلام (ص)گفت: پیامبر اسلام (ص) به عنوان مهمترین نماد وحدت بین مسلمانان بوده  و بایستی به گونه ای عمل کنیم تا اتحاد و همبستگی مان روز به روز تقویت شود.
سنجرانی با بیان اینکه طی دو سال گذشته به دلیل ویروس کرونا نتوانستیم مراسماتی در شان این هفته در شهرستان برگزار کنیم گفت: خوشبختانه با اراده و تدابیر قوی دولت سیزدهم در انجام واکسیناسیون،  شاهد کاهش بیماری کرونا در سطح شهرستان و همچنین کشور هستیم، امسال بایستی  در برگزاری هرچه با شکوه‌تر برنامه‌های هفته وحدت مشارکت جدی داشته باشیم.
فرماندار خواف در ادامه تصریح کرد: سیاست و رویکرد نظام و دولت استفاده از ظرفیت همه اقوام و مذاهب می باشد، همه ما مکلفیم تابع رهنمود های مقام معظم رهبری باشیم و نگاه یکسان و به دور از هر گونه سلیقه به مردم داشته باشیم.
وی همچنین بر برگزاری مراسمات و جلسات باشکوه در سطح بخش ها نیز تاکید نمود و از برگزاری دبیرخانه هفته وحدت در شهرستان خبر داد.
رئیس ستاد هفته وحدت در شهرستان خواف وحدت، یگانگی و یکپارچگی موجود در شهرستان خواف را سرمایه ای گرانبها خواند و گفت: مردم غیور و مرزبان شهرستان خواف همواره ثابت کردند برادرانه و برابرانه در کنار یکدیگر زندگی می کنند و اجازه نخواهند داد دشمنان با ایجاد تفرفه و دشمنی وحدت شهرستان را زیر سوال ببرند.
گفتنی است؛ در این جلسه که به منظور ایجاد هماهنگی و برگزاری هفته وحدت تشکیل شده بود مدیران دستگاه های اجرایی، برای برگزاری هر چه باشکوه تر  این برنامه نظرات خود را اعلام  و برای اجرایی آن اعلام آمادگی کردند.

 


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
۱۲


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان