فرماندار شهرستان خواف
حسین سنجرانی
فرماندار شهرستان خواف

    .     .     .
۱۴۰۰/۰۹/۰۲

جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خواف برگزار شد


جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان خواف به ریاست فرماندار و با حضور اعضای آن در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خواف؛ حسین سنجرانی فرماندار در این جلسه از جوانان به عنوان سرمایه های اصلی هر جامعه یاد کرد و عنوان نمود: شهرستان خواف شهرستانی فرهنگی و درجه یک می باشد و دارای پتانسیل های ورزشی و فرهنگی بسیار خوبی است،
سنجرانی با اشاره به عدم وجود سخت افزارهای ورزشی مناسب و همچنین استاندارد نبودن اماکن ورزشی در سطح روستا ها، افزود: با توجه به قول مساعد شرکت های معدنی مبنی بر ساخت اماکن ورزشی استاندارد در برخی روستاها، پیگیری لازم جهت عملیاتی نمودن این مهم در دستور کار قرار گیرد.
سنجرانی با بیان اینکه اشتغال جوانان در شهرستان مهمترین اولویت دستگاه حاکمیتی شهرستان است، تصریح کرد: فراگیری دوره های فنی و حرفه ای و کسب مهارت تخصصی،  لازمه بکارگیری و ورود در معادن صنعتی و معدنی می باشد.
وی در ادامه عضویت در صندوق های خرد روستایی و استفاده از تسهیلات اشتغال زایی را یکی دیگر از راههای ایجاد اشتغال پایدار در شهرستان عنوان کرد.
سنجرانی در خاتمه تاکید کرد: با توجه به ضرورت رعایت پروتکل های بهداشتی، باید نشاط و شادابی رابه مردم انتقال دهیم و با برگزاری ورزش های همگانی، پویایی و امید را به بدنه جامعه تزریق کنیم.


منبع : زیرپرتال فرمانداری خواف
۱۳


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

کلیه حقوق این پورتال محفوظ و متعلق به استانداری خراسان رضوی می باشد.

نظرسنجی
مطالب سایت را چگونه ارزیابی می کنید؟
آماربازدیدکنندگان